עורך דין ינון תמרי
צור קשר | עורך דין תאונת עבודה | עורך דין ביטוח לאומי | עורך דין מחלת מקצוע | דף הבית
עורך דין תאונת עבודה קטגוריות  

 

נפגעת בתאונת עבודה? תן לנו ונראה לך את הדרך הבטוחה והיעילה ביותר על מנת לממש את זכויותך מול המעסיק ומול הרשויות! כעת, לאחר תאונת העבודה, אתה מחפש עורך דין תאונת עבודה. ידוע שכאשר אתה נמצא בסיטואציה מורכבת כמו זאת שלאחר תאונת עבודה, אתה צריך לקבל את הסיוע הנכון והאמין ביותר בכדי לעבור את התקופה הקשה הזו בצורה החלקה ביותר. על מנת לעשות כן, עורך דין תאונת עבודה יוכל לסייע לך בצורה הטובה ביותר.

 

מהי תאונת עבודה?

 

עורך דין תאונת עבודה עוסק בתחומים שונים הקשורים לתאונות עבודה. ראשית נבהיר את השאלה החשובה מכל- מהי תאונת עבודה? נקדים ונאמר כי תאונת עבודה הינה תאונה שארעה תוך כדי עבודתו ו/או עקב עבודתו של עובד אצל מעבידו או מטעמו. כאשר אנו מדברים על עובד שהוא עצמאי, תאונת העבודה שלו תחשב ככזו במידה וזו קרתה תוך כדי עיסוקו במה שהוא עוסק על מנת להתפרנס או עקב עיסוקו במשלח ידו.

 

כיום הרשויות רואות תאונה כתאונת עבודה, אפילו במידה וזו ארעה תוך כדי נהיגה או נסיעה בדרכי תחבורה ציבורית או בהליכה של העובד לעבודה מביתו או ממקום אחר בו ישן, אף אם אינו הבית שלו. הדברים חלים גם בכיוון השני, במידה והעובד כעת חוזר מהעבודה לביתו וגם אם מדובר בנסיעה למקום עבודה אחר.

 

חשוב לציין שתאונה אשר התרחשה במהלך העבודה, אך לא היה בתאונה זו שום קשר ישיר לעבודה, סיטואציה מסוג זה לא תיחשב תאונת עבודה, ניתן לקחת לדוגמא אירוע פנימי קשה כמו התקף לב או אף אירוע מוחי שהתרחש בזמן העבודה. כמובן שלעיתים ישנה היכולת להוכיח כי יש קשר בין תנאי העבודה ובין אותו אירוע ההתקף או האירוע המוחי. עורך דין תאונת עבודה יעניק לכם ייעוץ מקצועי בכל עניין בתחום תאונות העבודה.


חשיבות עבודתו של עורך דין תאונת עבודה

עורך דין תאונת עבודה עוסק בייצוג נפגעי תאונות עבודה, הן בתביעות במסגרת המוסד לביטוח לאומי והן בתביעות מול חברות הביטוח. יש צורך בחשיבות עליונה לספק לציבור הנפגעים מידע מדויק, אמין, רלוונטי ונכון במטרה להעלות בצורה משמעותית את סיכויי הצלחת הנפגעים בתביעתם.

 

כולנו חשופים במקום עבודתנו לתנאים מסוכנים היכולים לגרום להתרחשות תאונות עבודה ופגיעות גוף. לכל מקצוע או תפקיד יש סכנות הטמונות בו. לכן, על פי חוק, כל עובד בישראל מבוטח מפני פגיעות גוף בגין תאונות עבודה או מחלות מקצוע, במסגרת המוסד לביטוח לאומי.

 

ישנם מקרים רבים בהם מטפל עורך דין תאונת עבודה, בהם תאונת עבודה או מחלת מקצוע נגרמה כתוצאה מרשלנותו של המעביד, לדוגמא מקרים בהם המעביד היה צריך לספק את אמצעי הבטיחות על מנת לעבוד בסביבות מסוכנות שונות למשל, רעש כבד או מקומות בהם הסכנה גדולה (עבודה עם צנרת רותחת חומרים מסוכנים גבהים וכיוצ"ב) במקרים כגון אלו בהם לא סופקו אמצעי הבטיחות הנכונים. קיימת לנפגע האפשרות לתבוע פיצויים גם מחברת הביטוח של המעביד, בנוסף כמובן לתביעתו במסגרת המוסד לביטוח לאומי.

 

עורך דין תאונת עבודה בעל מטרה אחת ברורה והיא לסייע לכל אותם נפגעי תאונות עבודה, אשר אינם נאלצים להתמודד עם הבירוקרטיה הכרוכה בקבלת הפיצוי שמגיע להם ואינם בטוחים היכן ולמי לפנות. על מנת לסייע ללקוחותינו במשרדנו תוכלו לקבל תשובות לכל שאלותיכם שעשויות לענות לצרכי נפגעי תאונות עבודה.

אנא אל תהססו לפנות אל עורך דין תאונת עבודה  לקבלת ייעוץ ראשוני ונשמח ענות לשאלותיך ולעזור גם לך לקבל את הפיצוי המגיע בעקבות פציעתך.

 

לחץ כאן למידע נוסף וועדות רפואיות

מאמרים ופסקי דין    
תאונת עבודה      
שמירת הריון      
שירותים מיוחדים     
פעולות איבה     
פוליו     
נכות כללית     
גמלת ניידות     
עורך דין ועדות רפואיות     
גמלת ילד נכה     


       מה חדש?

לקוח של משרדינו זכה בתביעה מול המל"ל, לאחר שהוכח כי יש קשר סיבתי בין רעש מזיק אליו נחשף בעבודתו לבין טנטון באוזניים ממנו הוא סובל.

 

משרדינו הגיע להסכם עם המל"ל במסגרת בקשת רשות ערעור על פס"ד של בית הדין האזורי לעבודה, על פסילת הרכב וועדה והשבת עניינו של הלקוח לוועדה בהרכב אחר אשר תדון גם בעניינים אשר המועד להגשת הערעור עליהם חלף מזה זמן רב. 

 

 

בית הדין הארצי קבע בפס"ד תקדימי כי למוסד לביטוח לאומי זכות למנוע ממבוטח להגיש בקשה לקבלת הטבות בהתאם להסכם הניידות כל עוד חב הוא חוב כספי למוסד הנובע מהטבות שקיבל על פי הסכם הניידות. הגם קביעה עקרונית זו, הורה בית הדין הארצי למל"ל לשלם ללקוח משרדנו גמלאות אשר היה זכאי להן, אך המל"ל מנע ממנו הגשת הבקשה בטענת חוב וזאת החל מהמועד בו פעלו הוריו של המבוטח להגיע להסדר בקשר לחוב. 

 

 

לאחר כ- 10 שנים של מאבק משפטי מול המל"ל ולרבות 2 הליכי ערעור בבית הדין הארצי לעבודה זכה לקוח משרדנו בהכרה בפגיעה בגב על פי הלכת המיקרוטראומה.
הלקוח זכה ל 20% נכות לצמיתות החל משנת 2000.

לאחר ניהול תביעת משפטית בבית הדין האזורי לעבודה, לקוח משרדנו, נהג במקצועו, זכה להכרה בפגיעה בגב על פי הלכת המיקרוטרומה. עניינו של הלקוח מתנהל כעת בוועדה רפואית לעררים לצורך קביעת שיעור הנכות הסופית.

 

 

 

לאחר ניהול תביעה משפטית בבית הדין האזורי לעבודה, לקוחה של משרדנו זכתה לתשלום דמי שמירת הריון, חרף העובדה כי שהתה בחו"ל במהלך תקופת שמירת ההריון. בית הדין קיבל את עמדתנו כי לא היה בנסיעה לחו"ל בכדי לגרוע מהצהרת הרופא בדבר הצורך בשמירת הריון.

 

 


לאחר ניהול תביעה משפטית בבית הדין האזורי לעבודה, לקוחה של משרדנו זכתה לתשלום דמי שמירת הריון לאחר שמומחה מטעם בית הדין אישר כי אכן היתה במצב אשר היוה סיכון לגופה או לעובר.
בג"צ קבע בתיק 10662/04 ביום 28.2.12 כי יש להכריז על בטלותו של סעיף 9א(ב) לחוק הבטחת הכנסה המביא לשלילת גמלת הבטחת הכנסה מאדם המחזיק או משתמש ברכב ואינו עומד בחריגים הקבועים בסעיף 9א(ג), שכן הוא פוגע פגיעה בלתי מידתית בזכות למינימום של קיום אנושי בכבוד.

עו"ד ינון תמרי רח' מוטה גור 9, פארק אולימפיה, פתח תקווה
התקשרות עם משרדינו: 03-9044401

כל הזכויות שמורות עו"ד- ינון תמרי, האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי ואין להסתמך על הפרסומים בו ויש לבחון כל מקרה לגופו.
אתר זה נבנה על ידי אינטרסקאי © קידום ללא גבולות
404 Not Found

Not Found

The requested URL /intersky/seo_law2.asp was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.