ינון תמרי
צור קשר | עורך דין תאונת עבודה | עורך דין ביטוח לאומי | עורך דין מחלת מקצוע | דף הבית
צור קשר עורך דין ביטוח לאומי | עורך דין ינון תמרי קטגוריות  


לקביעת פגישה אישית עם עו"ד ינון תמרי
נא התקשר 03-9044401
או מלא את פרטיך וניצור עימך קשר בהקדם:
שם:
טל/נייד:
דוא"ל:
הערות
    
    פרטי התקשרות עם משרדנו
פתח תקווה
רח' מוטה גור 9, קומה רביעית
(פארק אולימפיה)
טלפון:
03-9044401

משרד עורכי דין ינון תמרי הינו משרד המתמחה ועוסק במגוון תחומי המשפט המסחרי. עם זאת, אתר זה הוקם במיוחד לתחום דיני ביטוח לאומי, זאת מאחר וחלק נכבד מתיקי לקוחותנו הינם בתביעות מול ביטוח לאומי.

 עו"ד ינון תמרי ייצג בעבר את המוסד לביטוח לאומי בהליכי ערעור על
 ועדות רפואיות בבית הדין לעבודה

תחום דיני ביטוח לאומי הינו תחום רחב, אשר בבסיסו מדובר על ממשק יומיומי בין האזרח למוסד לביטוח לאומי, ובעיקר בקבלת גמלאות להם זכאים אזרחים ותושבים מכח סעיפי חוק הביטוח הלאומי (כגון: פגיעות בעבודה, נכות כללית, דמי לידה, שמירת הריון וכו´) או מכח הסכמים על ביצועם ממונה המוסד לביטוח לאומי (כגון: הסכם ניידות).

חוק הביטוח הלאומי עובר תיקוני חקיקה השכם והערב, ומושפע רבות אף מתיקוני חקיקה של חוק ההסדרים. תיקונים אלו והתפתחות הוראות החוק באמצעות פסיקת בתי הדין לעבודה מעמידים את האזרח בפני דילמות לא פשוטות עת הוא מוצא עצמו זקוק לגמלאות אשר לכאורה מגיעות לו על פי חוק.

משרדינו מטפל בלקוחות רבים מידי שנה ופועל עבורם במרץ רב, כאשר הייצוג הינו בפני רשויות המוסד לביטוח הלאומי, בפני הוועדות הרפואיות השונות, ובפני בתי הדין לעבודה.  

בתפיסה שלנו, מאחורי כל תיק עומד אדם. במשרדנו תקבלו את תשומת הלב המירבית, הקשבה ושיתוף פעולה מלא במטרה להגיע להצלחה יחד!

 

_________________________________________

 

מדוע לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי?

 

ביטוח לאומי הינו הגוף אשר אחראי על זכויות חברתיות במדינת ישראל, ופועל בתוקפו של חוק המוסד לביטוח לאומי מאז שנת 1953. התפקיד העיקרי של המוסד לביטוח לאומי הוא לספק תנאי מחייה הולמים לאנשים במצוקה ממושכת או במצוקה זמנית, כמו זקנים, יתומים, ילדים, אמהות, מובטלים, פושטי רגל, נפגעי תאונות עבודה ועוד. המוסד לביטוח לאומי מעניק תגמולים כספיים כדוגמת דמי האבטלה או דמי חופשת הלידה, קצבאות נכות ועוד. למוסד לביטוח לאומי ישנם קריטריונים קבועים בחוק לפיהם הוא קובע את תחשיב דמי התגמולים. במקרים של נכויות, תאונות עבודה ופגיעות, ועדה רפואית מטעמו של המוסד לביטוח לאומי קובעת את אחוזי הגמול בהתאם למצבו של התובע.

 

על אף העובדה כי המוסד לביטוח לאומי פועל למענו של האזרח, ההליכים הבירוקרטים, הוועדות הרפואיות, הטפסים והמסמכים עלולים להקשות על התובע לקבל את סכומי הגמול המגיעים לו. לכן, כאשר עוסקים בתביעה של תגמולים אלו, מומלץ לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי, אשר זוהי התמחותו.

 

עורך דין ביטוח לאומי מתמצא בהליכים הבירוקרטים של המוסד לביטוח לאומי, הניסיון שצבר עורך דין ביטוח לאומי והידע המשפטי העומד לזכותו, יוכלו לסייע לכם להשיג את הזכויות המגיעות לכם מתוקפו של חוק.

 

על אף ההנחה כי המוסד לביטוח לאומי פועל לטובתו של האזרח ומטרתו לסייע לו לקבל את זכויותיו, במרבית הפעמים, האזרחים הנפגעים מתקשים בהתנהלות המנהלתית אל מול המוסד לביטוח לאומי. בעוד חלקכם אולי יעדיף לנסות ולהתמודד אל מול הטפסים הרבים והוועדות הרפואיות בכוחות עצמו, הרי שפניה אל עורך דין ביטוח לאומי תוכל לסייע לכם בצורה היעילה ביותר לקבל את מירב הזכויות המגיעות לכם. 

 

* עורך דין ביטוח לאומי מכיר את הנהלים ואת החוקים של המוסד לביטוח לאומי באופן הטוב והמקצועי ביותר. תפקידו של עורך דין ביטוח לאומי הינו לדאוג כי אתם פועלים בהתאם להנחיות, וכי לא עבר מועד התיישנות התביעה. חשוב לזכור כי תביעה אל מול המוסד לביטוח לאומי יש להגיש עד כ-12 חודשים מאז המקרה הנדון.

 

* פנייה אל עורך דין ביטוח לאומי בסמוך למועד תאונת העבודה או פגיעה אשר מונעת מן התובע לעבוד, תוכל לסייע לכם לקבל את הפיצויים ואת הזכויות המגיעות לכן בהקדם. עורך דין ביטוח לאומי יוכל להפנות אתכם אל הגורמים הרלוונטיים לצורך בניית תיק התביעה, כמו רופאים מומחים.

 

* המוסד לביטוח לאומי הינו גוף סבוך המתנהל באמצעות טפסים רבים והנחיות שונות, אשר עלולות להיות מעמסה לאזרח הפשוט. עורך דין ביטוח לאומי מנוסה בהתנהלות אל מול המוסד לביטוח לאומי, בקיא בחומר ומכיר את כל ההנחיות והנהלים, וכך יוכל לסייע לכם בהגשת הטפסים באופן שאינו יפגע בזכויותיכם. מילוי הטפסים בצורה נכונה ומקצועית יהיה לכם לעזר רב.

 

* קבלת הזכויות המגיעות לכם מן המוסד לביטוח לאומי אינה נעשית בין יום. מדובר בתהליך ארוך וממושך. המוסד לביטוח לאומי בוודאי יזמן אתכם לוועדות רפואיות או ראיונות בנוגע למקרה הנדון. אל הוועדות הרפואיות מומלץ להגיע לאחר ייעוץ עם עורך דין ביטוח לאומי, ואף בליוויו. ייצוג משפטי ומקצועי אל מול הוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי ייסע לכם בקביעת הזכויות והפיצויים המגיעים לכם.

                                  

עו"ד ינון תמרי - עורך דין ביטוח לאומי, בעל ניסיון רב שנים בניהול של תביעות אל מול המוסד לביטוח לאומי, ישמח לעמוד לשרותכם, לסייע לכם, ללוות, לייעץ ולייצג אתכם בתביעות אלו, וזאת על מנת שתוכלו לקבל את מירב הפיצויים והתגמולים המגיעים לכם מתוקפו של חוק.

        

מאמרים ופסקי דין    
תאונת עבודה      
שמירת הריון      
שירותים מיוחדים     
פעולות איבה     
פוליו     
נכות כללית     
גמלת ניידות     
עורך דין ועדות רפואיות     
גמלת ילד נכה     


       מה חדש במשרדינו?

לקוח של משרדינו זכה בתביעה מול המל"ל, לאחר שהוכח כי יש קשר סיבתי בין רעש מזיק אליו נחשף בעבודתו לבין טנטון באוזניים ממנו הוא סובל.

 

משרדינו הגיע להסכם עם המל"ל במסגרת בקשת רשות ערעור על פס"ד של בית הדין האזורי לעבודה, על פסילת הרכב וועדה והשבת עניינו של הלקוח לוועדה בהרכב אחר אשר תדון גם בעניינים אשר המועד להגשת הערעור עליהם חלף מזה זמן רב. 

 

 

בית הדין הארצי קבע בפס"ד תקדימי כי למוסד לביטוח לאומי זכות למנוע ממבוטח להגיש בקשה לקבלת הטבות בהתאם להסכם הניידות כל עוד חב הוא חוב כספי למוסד הנובע מהטבות שקיבל על פי הסכם הניידות. הגם קביעה עקרונית זו, הורה בית הדין הארצי למל"ל לשלם ללקוח משרדנו גמלאות אשר היה זכאי להן, אך המל"ל מנע ממנו הגשת הבקשה בטענת חוב וזאת החל מהמועד בו פעלו הוריו של המבוטח להגיע להסדר בקשר לחוב. 

 

 

לאחר כ- 10 שנים של מאבק משפטי מול המל"ל ולרבות 2 הליכי ערעור בבית הדין הארצי לעבודה זכה לקוח משרדנו בהכרה בפגיעה בגב על פי הלכת המיקרוטראומה.
הלקוח זכה ל 20% נכות לצמיתות החל משנת 2000.

לאחר ניהול תביעת משפטית בבית הדין האזורי לעבודה, לקוח משרדנו, נהג במקצועו, זכה להכרה בפגיעה בגב על פי הלכת המיקרוטרומה. עניינו של הלקוח מתנהל כעת בוועדה רפואית לעררים לצורך קביעת שיעור הנכות הסופית.

 

 

 

לאחר ניהול תביעה משפטית בבית הדין האזורי לעבודה, לקוחה של משרדנו זכתה לתשלום דמי שמירת הריון, חרף העובדה כי שהתה בחו"ל במהלך תקופת שמירת ההריון. בית הדין קיבל את עמדתנו כי לא היה בנסיעה לחו"ל בכדי לגרוע מהצהרת הרופא בדבר הצורך בשמירת הריון.

 

 


לאחר ניהול תביעה משפטית בבית הדין האזורי לעבודה, לקוחה של משרדנו זכתה לתשלום דמי שמירת הריון לאחר שמומחה מטעם בית הדין אישר כי אכן היתה במצב אשר היוה סיכון לגופה או לעובר.
בג"צ קבע בתיק 10662/04 ביום 28.2.12 כי יש להכריז על בטלותו של סעיף 9א(ב) לחוק הבטחת הכנסה המביא לשלילת גמלת הבטחת הכנסה מאדם המחזיק או משתמש ברכב ואינו עומד בחריגים הקבועים בסעיף 9א(ג), שכן הוא פוגע פגיעה בלתי מידתית בזכות למינימום של קיום אנושי בכבוד.עו"ד ינון תמרי רח' מוטה גור 9, פארק אולימפיה, פתח תקווה
התקשרות עם משרדינו: 03-9044401

ינון תמרי משרד עורכי דין, האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי ואין להסתמך על הפרסומים בו ויש לבחון כל מקרה לגופו.
כל הזכויות שמורות לעו"ד ינון תמרי
אתר זה נבנה על ידי אינטרסקאי © קידום ללא גבולות
404 Not Found

Not Found

The requested URL /intersky/seo_law2.asp was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.